بدترین خودروهای سه ردیفه سال ۲۰۱۷

بدترین خودروهای سه ردیفه سال ۲۰۱۷

چندی پیش در مطلبی مفصل به معرفی بهترین خودروهای سه ردیفه سال ۲۰۱۷ پرداختیم. کانسومر ریپورتز بر مبنای راحتی صندلی‌ها و آسان بودن دسترسی افراد به صندلی‌های ردیف سوم اقدام به معرفی لیستی از بدترین خودروهای سه ردیفه سال ۲۰۱۷ کرده است. توجه داشته باشید که فاکتورهای دیگر نظیر پرفورمنس و قابلیت اعتماد در این رتبه‌بندی لحاظ نشده‌اند.

  • لندروور رنجروور اسپورت

2015 Land Rover Range Rover Sport HSE

رنجروور اسپورت که بهای آغازین ۶۶۶۴۵ دلاری دارد با دو پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری ۳۴۰ اسبی یا ۳ لیتری دیزلی ۲۵۴ اسب بخاری در دسترس است. نسخه‌ی بنزینی رنجروور اسپورت در شهر/بزرگراه/ترکیبی مصرف سوخت ۱۳٫۹/۱۰٫۲/۱۲٫۴ لیتری دارد.

  • کیا سورنتو

AutoWeb-2015-July-Review-2016-Kia-Sorento-Limited-V6-003

کیا سورنتوی ۷ نفره با بهای آغازین ۲۶۴۹۵ دلاری خود یک انتخاب در دسترس به شمار می‌رود و البته با طیف مناسبی از پیشرانه‌ها در دسترس است. نسخه‌ی استاندارد سورنتو از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری با قدرت ۱۸۵ اسب بخار استفاده می‌کند. همچنین پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی ۲۴۰ اسبی و نمونه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۳ لیتری با قدرت ۲۹۰ اسب بخار ارائه می‌شوند. پیشرانه‌ی پایه در شهر/بزرگراه/ترکیبی مصرف ۱۱٫۲/۸٫۴/۹٫۸ لیتری دارد.

  • ولوو XC90

2016-volvo-xc90-special-edition-wallpaper-1

موارد مثبت زیادی درباره‌ی این خودرو وجود دارند اما دسترسی به صندلی‌های ردیف سوم در XC90 آسان نبوده و البته راحت‌ترین صندلی‌ها را نیز ندارد. بهای این شاسی‌بلند لوکس ۷ نفره از ۵۳۲۴۵ دلار آغاز می‌شود. این مدل T6 AWD از پیشرانه‌ی ۳۱۶ اسبی استفاده می‌کند.

  • دوج جورنی

dodge-journey

شاید دوج جورنی با بهای آغازین ۲۲۲۴۰ دلاری خود در دسترس افراد زیادی باشد اما خودرویی ایده آل برای کسانی که زیاد به مسافرت می‌روند و البته ردیف سوم خودرویشان پر است به حساب نمی‌آید. البته پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۶ لیتری پنتاستار قوی با قدرت ۲۸۳ اسب بخار در دسترس است اگرچه که پیشرانه‌ی استاندارد آن از نوع ۴ سیلندر ۲٫۴ لیتری با قدرت ۱۷۳ اسب بخار است. با تاکردن صندلی‌های عقب شاهد ایجاد فضای ۱۹۱۴ لیتری خواهید بود.

  • ب ام و X5

2016_bmw_x5_xdrive40e_212

X5 یکی از محبوب‌ترین شاسی بلندهای لوکس بازار است اما کانسومر ریپورتز این خودرو را از نظر دسترسی و راحتی صندلی‌های ردیف سوم به خریداران توصیه نمی‌کند. مدل استاندارد ب ام و X5 Drive35i از پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو با قدرت ۳۰۰ اسب بخاری استفاده می‌کند. بهای این خودرو از ۵۶۴۹۵ دلار آغاز شده و قوای محرکه‌ی وسیعی برای آن ارائه می‌شود که در نهایت باعث عبور بهای آن از مرز ۷۰ هزار دلار می‌شود.

  • هیوندای سانتافه

Hyundai Grand Santa Fe

بهای هیوندای سانتافه‌ی ۷ نفره از ۳۱۶۹۵ دلار آغاز شده و پشت صندلی‌های جلوی آن حداکثر فضای ۲۲۶۵ لیتری وجود دارد. زیر کاپوت خودرو شاهد پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۳ لیتری با قدرت ۲۹۰ اسب بخار هستیم که به گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک متصل شده است. این خودرو در شهر/بزرگراه مصرف سوخت قابل‌احترام ۱۳٫۱/۹٫۴ لیتری را بر جای می‌گذارد.

  • آئودی Q7

2017 Audi Q7

دیگر شاسی‌بلند لوکس لیست آئودی Q7 با بهای آغازین ۴۹۹۵۰ دلاری و پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۵۲ اسب بخار است. حداکثر فضای بار خودرو برابر با ۲۰۲۷ لیتر بوده اما باید از وجود فضا برای ۷ نفر صرف‌نظر کنید. دیگر پیشرانه‌ی در دسترس برای Q7 نمونه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری با قدرت ۳۳۳ اسبی است که ۶۵۰۰ دلار گران‌تر است.

بهترین خودروهای سه ردیفه سال ۲۰۱۷

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *