نقشه راه مرسدس AMG؛ ساخت محصولات قدرتمند هیبریدی و برقی

نقشه راه مرسدس AMG؛ ساخت محصولات قدرتمند هیبریدی و برقی

براساس مصاحبه منتشر شده با Ola Källenius از مدیران ارشد مرسدس بنز، این خودروساز قصد دارد تا مدل های سبز هیبریدی و برقی اسپرت خود را تحت برند EQ معرفی کند.

به گفته ویخودرو های هیبریدی و برقی قدرتمند از نظر مهندسی، جزئی از خانواده AMG هستند. نمونه بارز آن نیز عملکرد فوق العاده سری جدید خودرو های الکتریکی بنز بود که با نام EQ معرفی شدند.

ncs_1645301312_crop_600x400

شرکت دایملر برای سرعت بخشیدن به پیشرفت کار مهندسین خود قصد دارد 10 میلیارد یورو بر روی پروژه خودروهای قدرتمند برقی و هیبریدی سرمایه گذاری کند. بنابراینبه زودی صنعت خودرو های الکتریکی به AMG راه پیدا می کند.در آن زمان دیدن محصولاتAMG در شاخه خودروهای برقیEQ غیر ممکن نیست.

همچنین اقای Ola Källenius برای مثال به ما گفت، اگر شما نگاهی به SLS AMG Electric Drive بیاندازید، متوجه می شوید که چگونه دانش و فناوری AMG توانسته است این خودرو را بسازد. علاوه بر اون دیر یا زود شاهد تولید خودرو های الکتریکی بیشتری توسط AMG خواهیم بود.

ncs_397511521_crop_600x400

اولین محصول از این دست، خودرویی فوق العاده خواهد بود که فعلا تحت عنوان “پروژه One” شناخته می شود. یک هایپر کار تمام عیار که قدرت خود را از یک موتور 1.6 لیتری V6 مشترک با خودروهای F1 مرسدس بنز می گیرد و قیمتی در حدود 2.5 میلیون دلار خواهد داشت.

Mercedes-Benz Concept IAA

این هایپرکار هیبردی قرار است بیش از 1000 اسب بخار قدرت به واسطه چهار چرخ خود به مسیر منتقل کند و احتمالا می تواند به عنوان یکی از سریعترین خودروهای جهان مطرح شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *