دوج SRT وایپر مدل ۲۰۱۳

دوج SRT وایپر مدل ۲۰۱۳

SRT وایپر ۲۰۱۳ هنوز به نمایشگاههای فروش خودرو راه نیافته و تنها تعداد انگشت شماری از افراد بیرون از شرکت کرایسلر، توانسته اند آن را برانند. اما با این حال تنها اطلاعات ارائه شده درباره قیمت آن این است: شروع قیمت وایپر جدید از ۹۷,۳۹۵ دلار.

2013 SRT Viper
۲۰۱۳ SRT Viper

با این قیمت مدل پایه به شما فروخته می شود و به علاوه ۱,۹۹۵ دلار نیز باید بابت اجرت حمل بپردازید. اگر شما می خواهید مدل GTS این خودرو را از نمایشگاه خریداری کنید ۲۳,۰۰۰ دلار بیشتر از شما می گیرند و قیمت نهایی به ۱۲۰,۳۹۵ دلار می رسد اما دیگر ملزم به پرداخت ۱,۹۹۵ دلار نیستید. شما به ازای این مقدار پول دو حالت کنترل کشش (اسپرت و جاده) را در اختیار دارید به علاوه این مورد موارد دیگری مانند: چرم برای لوازم داخل، صندلی های برقی، سیستم صوتی Uconnect و امکانات گوناگون دیگر نیز قابل سفارش هستند. اما شما همچنان باید بابت لاستیک های مسابقه ای پیرلی P ZERO، تکنولوژی قفل ترمزها و بهبود امکانات دیگر مبالغی پرداخت کنید.

2013 SRT Viper
۲۰۱۳ SRT Viper

اگر برای شما جالب است که مصرف سوخت این خودرو را بدانید باید بدانید که این خودرو یک بلعنده سوخت است اما عدد دقیق آن نامعلوم است. اگر شما انتظار مصرف معقولی از این خودرو دارید باید مغز خود را معاینه کنید! از یک موتور ۸٫۴ لیتری V10 با ۶۴۰ اسب بخار و حدود ۸۱۳ نیوتن متر گشتاور نباید انتظار مصرف سوخت معقولی را داشت. شما باید به علاوه پرداخت حدود ۱۰۰,۰۰۰ دلار بابت خودرو مالیات مصرف سوخت آن را هم بدهید مگر اینکه بتوانید از دست آن فرار کنید!

2013 SRT Viper

2013 SRT Viper

2013 SRT Viper

چیزی که ممکن است شما به آن فکر کنید این است که بابت چه چیزی ۱۰۰,۰۰۰ تا ۱۲۰,۰۰۰ دلار می پردازید؟ می گویند وایپر جدید اصلاحات دقیق تر و راحتی بیشتری نسبت به نسل قبل دارد. اما آیا SRT وایپر ۲۰۱۳ (۱۱۳,۰۰۰ الی ۱۲۳,۰۰۰ دلاری) می تواند شهرتی مانند نیسان GTR مدل ۲۰۱۳ با قیمت ۹۷,۰۰۰ تا ۱۰۷,۰۰۰ دلاری پیدا کند؟

ترجمه: آریا وفاجو

2013 SRT Viper GTS

2013 SRT Viper GTS

2013 SRT Viper GTS

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *