نسخه‌های AMG برند EQ مرسدس در راه است؟

نسخه‌های AMG برند EQ مرسدس در راه است؟

مرسدس-ای ام جی می گوید از اضافه شدن نسخه‌های AMG به مدل‌های آینده‌ی برند EQ استقبال می‌کند.

2016-mercedes-benz-generation-eq-2

خانواده‌ی برند EQ که سال پیش نمایشی از آن را دیده‌ایم از نسل بعدی خودروهایی تشکیل خواهد شد که از برخی فرم‌های الکتریکی سازی برای قدرت استفاده خواهند کرد و طبق گفته‌های رئیس بخش تحقیق و توسعه‌ی مرسدس Ola Kallenius، AMG و خودروهای الکتریکی می‌توانند باهم همکاری کنند.

2016-mercedes-benz-generation-eq-5

Kallenius اوایل امسال به اتوکار گفته بود که:

فکر نمی‌کنم که کار این دو شرکت با یکدیگر تناقض داشته باشد. کار AMG همیشه درباره‌ی کارایی و پرفورمنس و ارائه‌ی تجربه‌ی فوق‌العاده به مصرف‌کننده‌ها بوده اما درعین‌حال AMG خودروهایی دارند که مناسب رانندگی روزانه هستند و این نقطه عطف AMG است. به‌هرحال الکتریکی سازی راه خود را به این برند پیدا خواهد کرد. اینکه نسخه‌ی کاملاً الکتریکی برند EQ با نشان AMG داشته باشید امری غیرممکن نیست.

2016-mercedes-benz-generation-eq-1

سال گذشته رئیس مرسدس-ای ام جی توبیاس موئرز گفته بود که تولید سوپرکار تمام الکتریکی AMG در حال بحث بوده و این خودرو به عنوان جانشین معنوی SLS Electric Drive عمل خواهد کرد.

2016-mercedes-benz-generation-eq-8

صحبت از SLS Electric Drive شد، Kallenius در این باره گفته است:

SLS Electric Drive پیش‌نمایشی از این موضوع بود که آینده می‌تواند چه شکلی باشد. این یک پروژه‌ی تحقیقاتی بود، یک ساخته‌ی ابتدایی برای AMG تا بتواند در حول موضوع الکتریکی‌سازی مانور دهد. خودروی یاد شده تنها در آن زمان ساخته شد تا به ما بگوید که می‌توانیم بیشتر و بیشتر به‌سوی خودروهای الکتریکی حرکت کنیم.

mercedes-benz-sls-amg-electric-drive-front-three-quarter

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *