جنرال موتورز احتمالاً هزاران اتومبیل خودران Bolt را در سال ۲۰۱۸ تولید می کند

جنرال موتورز احتمالاً هزاران اتومبیل خودران Bolt را در سال ۲۰۱۸ تولید می کند

دو منبع خبری آشنا با برنامه های شرکت خودروسازی جنرال موتورز عنوان کرده اند که این کمپانی در نظر دارد با شروع سال ۲۰۱۸، هزاران خودروی الکتریکی خودران را با همکاریLyft مورد بررسی و تست قرار دهد.

بر اساس گزارشات منتشر شده توسط منابع آگاه، شرکت کرایه خودروی اشتراکی Lyft در نظر دارد تا تعدادی اتومبیل شورلت بولت الکتریکی را به ناوگان خود بیفزاید و عملکررد آنها را در چندین ایالت مورد بررسی قرار دهد.

گفتنی است پیش از این مدیران جنرال موتورز در مصاحبه ها و سخنرانی برای سرمایه گذاران اذعان داشته اند که این شرکت در سال های پیش رو اتومبیل های خودران را به صورت انبوه تولید خواهند کرد اما هیچگاه از مقیاس تولید سخنی نگفته اند.

در همین راستا «Mary Barra»، مدیر اجرایی کمپانی GM، در اواسط دسامبر سال گذشته عنوان کرده بود که جنرال موتورز نسخه خودران اتومبیل Bolt EV را از اوایل سال ۲۰۱۷ تولید خواهد کرد. هم اکنون شرکت مذکور در حال ارزیابی عملکرد حدود ۴۰ اتومبیل خودران بولت را در سان فرانسیسو و سکاتزدیل آریزونا بوده و در نظر دارد برنامه آزمایشات خود را گسترش داده و خودروهایش را وارد دیترویت کند.

با این تفاسیر انتظار می رود برنامه آزمایش اتومبیل های تماماً خودکار جنرال موتورز، یکی از وسیع ترین نمونه ها در نوع خود و تا پیش از سال ۲۰۲۰ باشد؛ زمانی که بسیاری از کمپانی های خودروساز برای شروع تولید انبوه محصولات خودران خود در نظر گرفته اند.

شاید به این مطالب علاقه مند باشید

ابراز تمایل جنرال موتورز برای خرید Lyft؛ قیمت پیشنهادی پذیرفته نشد

اتومبیل تمام الکتریکی Chevy Bolt به صورت محدود تا پایان ۲۰۱۶ عرضه می شود

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *