تصاویر رسمی ب‌ام‌و سری ۵ Li بازار چین

تصاویر رسمی ب‌ام‌و سری ۵ Li بازار چین

اولین تصاویر رسمی ب‌ام‌و سری ۵ جدید با فاصله‌ی بیشتر بین محورها، اندکی قبل از معرفی خودرو در نمایشگاه شانگهای به‌صورت آنلاین افشا شد.

bmw-5-series-li-china

حدود ۷ هفته‌ی پیش تصاویر غیررسمی از این خودرو منتشر شده بودند اما حالا با نمونه‌ی رسمی طرف هستیم. در تصاویر سدانی میدسایز را مشاهده می‌کنیم که قول داده فضای کابین قابل مقایسه با سری ۷ معمولی داشته باشد.

bmw-5-series-li-china-1

این خودرو که نام رسمی سری ۵ Li را در چین دارد، از نظر فاصله‌ی بین محورها ۱۳٫۳ سانتی‌متر طولانی‌تر است تا فضای پای بیشتری را برای سرنشینان عقبی فراهم نماید. از نظر طراحی ظاهری، درب‌های کشیده‌تر واضح‌ترین نشان از سری ۵ بازار چین هستند.

bmw-5-series-li-china-3

bmw-5-series-li-china-4

در تصاویر منتشر شده کابینی را می‌بینیم که فضای صندلی‌های عقبی بیشتری داشته و صفحه‌نمایشی نیز روی استراحت گاه دست نصب شده است. پوشش صندلی‌ها نیز از نوع ناپا است. شایان ذکر است دو صفحه‌نمایش ۱۰٫۲۵ اینچی نیز در این بخش وجود دارد.

bmw-5-series-li-china-2

این خودرو با سه پیشرانه در دسترس خواهد بود. اولین مدل یعنی ۵۲۵ Li از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربو با قدرت ۲۲۴ اسبی استفاده خواهد کرد. نسخه‌ی دوم که ۵۳۰ Li نام دارد از پیشرانه‌ی ۲ لیتری با خروجی بالاتر ۲۵۲ اسب بخاری سود خواهد برد؛ و در نهایت مدل ۵۴۰ Li را داریم که قلب تپنده‌ی آن نسخه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری توربو با قدرت ۳۴۰ اسب بخار است.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *